pevnost-komarno.sk

Zariadenie pre seniorov poskytuje všetky služby

zariadenie pre seniorov
aktívny život vo vyššom veku

Penzión neďaleko mesta Győr, práve toto je miesto, ktoré má pekné uličky a vidiecku atmosféru, kde sa môžete nadýchať čerstvého vzduchu.

Domov dôchodcov sa nachádza v centre. Je tu dostupná akákoľvek forma dopravy. V blízkosti sa nachádza autobusová stanica, ale viete sa sem dostať i autom, k dispozícii máte súkromné parkovisko. Zariadenie pre seniorov je nové, funguje od roku 2018, teda aj zariadenie dýcha novotou a je plne prispôsobené naším obyvateľom.

Zariadenie pre seniorov voľné miesta

Ak máte záujem o miesto v tomto krásnom zariadení, tak máme ešte voľné miesta. Môžete sa ihneď nasťahovať. Cena je paušálna a platí sa mesačne, čiže presne viete koľko zaplatíte a nemusíte sa obávať nejakých nečakaných poplatkov.

Naše služby sú bohaté a zahŕňajú všetky základné aj doplnkové potreby obyvateľov. Postaráme sa o čistotu vo vašom apartmáne i o vašu bielizeň. Samozrejmosťou je zdravotná starostlivosť. Spolupracujeme s mnohými lekármi, ktorí vykonávajú jednotlivé skríningy. Strava je bohatá a podáva sa v našej krásnej reštaurácii. Môžete si tu vychutnať i kávu, či koktejly, ktoré pripravujú naši šéfkuchári.

Do domova si môžete priviesť návštevy. K dispozícii vám budú priestory penziónu. Celý objekt je strážený, pod kamerovým systémom a k dispozícii je recepcia, ktorá funguje 24 hodín denne.