Serrapeptáza enzým, Serapeptáza

Sponzorovaný obsah

Serrapeptáza je enzým, ktorý štiepi a štiepi proteíny. Vyrába sa baktériami v čreve priadky morušovej
MÁTE KARDIOVASKULÁRNE PROBLÉMY? MÁTE MYOMY, KTORÉ POTREBUJETE ODSTRÁNIŤ? TÝKAJETE SA ALERGIE, ASTM? VO VAŠOM PROSTREDÍ DOSTANETE OD MULTIPLEXLEXU?
Ak na niektorú z vyššie uvedených otázok odpoviete áno, máme pre vás dobrú správu! Existuje doplnok výživy, ktorý robí jeho požehnanie bez vedľajších účinkov pri prekonávaní všetkých týchto problémov a chorôb, čo je serrapeptáza.

Serrapeptáza je enzým, ktorý štiepi a štiepi proteíny. Tvorí ho baktéria v čreve priadky morušovej, aby strávila bábku. Keď sa tento enzým vyrábal vo forme tabliet, zistilo sa, že je užitočný ako protizápalové a analgetické, rovnako ako aspirín, ibuprofén a iné nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ale nemá žiadne vedľajšie účinky.

Čistí zúžené krvné cievy, zlepšuje prísun krvi do niektorých orgánov a pomáha predchádzať vazokonstrikcii. Rozkladá odumreté tkanivá, krvné zrazeniny, cysty a plaky v krvných cievach.

Výskum ukázal, že serrapeptáza rozpúšťa zrazeniny a znižuje ich tvorbu. Má lepšiu protizápalovú aktivitu ako iné podobné enzýmy. Zabraňuje opuchom a hromadeniu tekutín, zmierňuje bolesť a zlepšuje stav krvných ciev a srdca tým, že pomáha odbúravať plak na stenách krvných ciev, ale tiež odumreté tkanivo, krvné zrazeniny, cysty a ďalšie zápalové látky. Môže byť účinný proti chorobám ako artritída, roztrúsená skleróza, alergie alebo astma.

Kým steroidné a nesteroidné protizápalové lieky môžu dočasne pomôcť zmierniť bolesť, opuchy a zápaly, môžu tiež potlačiť obranyschopnosť tela a tiež môžu mať nebezpečné vedľajšie účinky. Serrapeptáza neblokuje prostaglandíny a nebola spojená so žiadnymi črevnými vedľajšími účinkami.

Serrapeptáza je užitočná pri liečení chronickej sinusitídy, vylučovaní sekrétov z priedušiek (pretože rozpúšťa proteínové vlákna), ale lieči tiež bedrovú chrbticu, pretrhnutie šľachy a iné náhodné zranenia, opuchy a pooperačné zápaly.

Viaže ťažké kovy, ktoré pomáhajú telu odstraňovať toxíny, pomáha zlepšovať obranyschopnosť tela a hormonálnu nerovnováhu. Urýchľuje hojenie tkanív. Pretože serrapeptáza je účinná pri odbúravaní krvných zrazenín a odumretých tkanív, je tiež užitočná pri liečbe kŕčových žíl. Výskum ukázal, že užívanie 5 mg tabliet serrapeptázy denne po dobu najmenej jedného roka pomáha odstraňovať problematické bloky koronárnej artérie.

Okrem toho je to výborná pomoc pri absorpcii fibroidov, čím sa predchádza chirurgickému zákroku.